SOS TELEFON - GRAD RIJEKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NESTALA DJEVOJKA

2 posters

Go down

NESTALA DJEVOJKA Empty NESTALA DJEVOJKA

Postaj  ri-stud-22 sri sij 09, 2008 3:34 am

8. siječnja - Potraga za 21-godišnjom Kristinom Šušnjarom iz Vedrina traje treći dan. Posljednji je put viđena kod mosta na Cetini u Trilju. Kristina je visoka 175 centimetara, srednje tjelesne građe i plave kose.

Akcija traganja za nestalom djevojkom bila je intenzivna i proteklih dana, no danas su se uključili i Gorska služba spašavanja sa zemaljskim i zračnim snagama, vatrogasci, brojne lovačke udruge, interventna policija, temeljna policija te poseban odjel kriminalističke policije s psima tragačima.

Na području Omiša policija je pronašla tijelo ženske osobe. Zasad ne može potvrditi je li riječ o nestaloj Triljanki. Očevid je u tijeku, radi se na utvrđivanju identiteta.

www.hrt.hr



Tijelo nesretne djevojke pronašli su policajci sa psima tragačima ispod ceste u Donjem Docu, selu dvadesetak km od Trilja. Nesretnica je bila prekrivena lišćem i granama.


U Policijskoj upravi splitsko-dalmatinskoj doznajemo da je na njihovom području oko 15 sati pronađen leš žene. Međutim, još uvijek ne mogu u javnost izaći s podacima gdje je tijelo pronađeno, tko ga je pronašao i radi li se o Kristini Šušnjara (21) iz Trilja za kojom se neprekidno tragalo tri dana.

Zamjenica glasnogovornice splitske policije Željka Radošević najavila je da će više informacija dati uskoro.

Nestalu djevojku su tražili kako policija tako i mještani te prijatelji i rodbina.

U splitskoj policiji su nam rekli da je potraga za Kristinom Šušnjara svih dana bila intenzivna, međutim danas je na teren izašlo oko 100 ljudi koji su se uključili u potragu.

Tragali su pripadnici Gorske službe spšavanja kako na zemlji tako i helikopterom, vatrogasci, brojna lovačka društva te pripadnici interventne i kriminalističke policije sa psima.

Neslužbeno doznajemo da je tijelo pronađeno ispod ceste u zaseoku Smajići u Donjem Docu, selu dvadesetak kilometara nizvodno od Trilja.

Tijelo nesretne djevojke pronađeno je pokriveno lišćem i granama, stoga se pretpostavlja da je ubijena.

www.net.hr


čuo sam da je stopirala na cesti?
nadam se da je živa!
ri-stud-22
ri-stud-22

Broj postova : 50
Location : FIUME
Registration date : 02.12.2007

[Vrh] Go down

NESTALA DJEVOJKA Empty Re: NESTALA DJEVOJKA

Postaj  mirela-pula sri sij 16, 2008 3:12 pm

i da mu ja sad stavim metak u čelo, ja bi završila u zatvoru!!
gdje je tu pravda???
mirela-pula
mirela-pula

Broj postova : 32
Registration date : 16.01.2008

[Vrh] Go down

NESTALA DJEVOJKA Empty Re: NESTALA DJEVOJKA

Postaj  mirela-pula sri sij 16, 2008 3:14 pm

žao mi je, ali ne znam šta reć....

koji k**** je tom tipu???
mirela-pula
mirela-pula

Broj postova : 32
Registration date : 16.01.2008

[Vrh] Go down

NESTALA DJEVOJKA Empty Re: NESTALA DJEVOJKA

Postaj  mirela-pula sri sij 16, 2008 3:17 pm

"Zašto se dešavaju ovakve stvari? Zato što u Hrvatskoj nema prevencije u slučajevima psihičkih bolesnika, zato što familije šute kad imaju psihopatu u kući, zato što nema nimalo humanosti, osim one isforsirane i umjetne, koja se koristi za lažno stvaranje osjećaja da je nekom stalo.

Nikome nije stalo, Hrvatska je prepuna bolesnih ljudi, u različitim stupnjevima psihičkih poremećaja, politika kreira atmosferu totalnog ludila i potiče agresiju. Medicina je na nivou 60tih, sa par novih aparata, a ljudi su needucirani, izgubljeni i potpuno hladni.

Sasvim je logično da ova psihopatska atmosfera može stvarati samo -psihopate!"


slažem se live!
mirela-pula
mirela-pula

Broj postova : 32
Registration date : 16.01.2008

[Vrh] Go down

NESTALA DJEVOJKA Empty Re: NESTALA DJEVOJKA

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.