SOS TELEFON - GRAD RIJEKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zbog spolnog odnošaja s djetetom osuđen na 27 godina

2 posters

Go down

Zbog spolnog odnošaja s djetetom osuđen na 27 godina Empty Zbog spolnog odnošaja s djetetom osuđen na 27 godina

Postaj  Frane pet sij 18, 2008 10:03 pm

Otac monstrum je proglašen krivim u Osijeku zbog spolnog odnosa s djetetom i rodoskvrnuća. Seksualno zlostavljanje 14-godišnje kćeri trajalo je godinu i pol.

Osječki Županijski sud je, nakon provedenog tajnog sudskog postupka, donio presudu kojom je oca maloljetne 14-godišnjakinje zbog spolnog odnosa s djetetom osudio na 27 godina zatvora, izvijestilo je osječko Županijsko državno odvjetništvo (ŽDO) na svojim internetskim stranicama.

Otac je proglašen krivim za počinjenje kaznenog djela spolnog odnošaja s djetetom iz članka 192. stavak 2. 4, i 5. uz primjenu članka 61. Kaznenog zakona i kaznenog djela rodoskvrnuća iz članka 198. stavka 1. i 3. uz primjenu članka 61. KZ-a, koja je počinio u razdoblju od siječnja 2006. do srpnja 2007. godine.

Sud mu je izrekao jedinstvenu kaznu zatvora u trajanju od 27 godina i izrekao mu sigurnosnu mjeru liječenja od ovisnosti.

Optuženik se nalazi u pritvoru u osječkom zatvoru, a ŽDO neće podnositi žalbu na ovu presudu jer je zadovoljno izrečenim sankcijama.


IZVORI:
DRŽAVNO ODVJETNIŠTVO
NET.HR

datum objave:
18. siječnja 2008.

Frane

Broj postova : 7
Registration date : 19.11.2007

[Vrh] Go down

Zbog spolnog odnošaja s djetetom osuđen na 27 godina Empty Re: Zbog spolnog odnošaja s djetetom osuđen na 27 godina

Postaj  Frane pet sij 18, 2008 10:05 pm

ako se mene pita, ova presuda pokazuje da pravosuđe bar donekle funkcionira...
(iako treba pričekati pravomoćnost)

Frane

Broj postova : 7
Registration date : 19.11.2007

[Vrh] Go down

Zbog spolnog odnošaja s djetetom osuđen na 27 godina Empty Re: Zbog spolnog odnošaja s djetetom osuđen na 27 godina

Postaj  iva-osijek ned sij 20, 2008 9:05 pm

ja zaista ne ne razumijem kako ljudi mogu raditi takve stvari!
da li je to bolest?
da li je izlječiva?

prestrave me ovakve vijesti... stalno zamišljam kako bi reagirala da se to dogodi mom djetetu...
strah me je sebe same... mislim da bi bila sposobna svašta napraviti takvom čovjeku!
Sad
iva-osijek
iva-osijek

Broj postova : 49
Registration date : 21.11.2007

[Vrh] Go down

Zbog spolnog odnošaja s djetetom osuđen na 27 godina Empty Re: Zbog spolnog odnošaja s djetetom osuđen na 27 godina

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.