SOS TELEFON - GRAD RIJEKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bivšu udarao šakom u glavu, a curicu davio

2 posters

Go down

Bivšu udarao šakom u glavu, a curicu davio Empty Bivšu udarao šakom u glavu, a curicu davio

Postaj  iva-osijek uto sij 22, 2008 9:21 am

Nasilnik je nakon prekinute veze nastavio prijetiti svojoj bivšoj. Zatočio ju je u svoj auto i nekoliko puta udario šakom u glavu. Potom ju je dovukao u stan gdje je davio njezinu kćer.


Policajci iz Samobora dovršili su kriminalističku obradu nad 38-godišnjakom zbog osnovane sumnje da je prijetio svojoj djevojci (35) i njezinoj 13-godišnjoj kćeri, priopćila je zagrebačka policija.

Osnovano se sumnja da je nasilnik tijekom 2007. godine, kada je s oštećenom bio izvanbračnoj vezi, prijetio fizičkim ozljeđivanjem.

Prijetnje su kulminirale 19. siječnja oko 23 sata kada se u osobnom automobilu s njom svađao, a potom je zatvorenom šakom više puta udario u glavu.

Ona je pokušala pobjeći iz auta, međutim odvezao ju je u unajmljeni stan u Pavučnjaku, gdje ju je nastavio verbalno i fizički napadati sve do dolaska njene kćeri.

Dijete je potom objema rukama uhvatio za vrat pokušavajući ga udaviti, međutim majka ga je uspjela spasiti od agresivca.

Nakon provedene kriminalističke obrade osumnjičeni je, uz kaznenu prijavu, doveden u Istražni centar Županijskog suda u Zagrebu.



www.net.hr
iva-osijek
iva-osijek

Broj postova : 49
Registration date : 21.11.2007

[Vrh] Go down

Bivšu udarao šakom u glavu, a curicu davio Empty Re: Bivšu udarao šakom u glavu, a curicu davio

Postaj  iva-osijek uto sij 22, 2008 9:25 am

eto mene... jutarnja kava i "listam" web... pa naletila na ovu grozotu...

znam da su ovakvi postovi već i dosadni, ali ja se ne mogu načuditi ovakvim stvarima....

ne sreću meni se to nije događalo u životu... pretpostavljam da nasilnici ipak traže određeni profil osobe...

dakle, ljudi budite jaki i zauzmite se za sebe!!(prevenirajte ono što možete)
iva-osijek
iva-osijek

Broj postova : 49
Registration date : 21.11.2007

[Vrh] Go down

Bivšu udarao šakom u glavu, a curicu davio Empty Re: Bivšu udarao šakom u glavu, a curicu davio

Postaj  rose.kozala ned sij 27, 2008 8:56 am

slažem se s ovim što si napisla Iva!
Mislim da je u velikoj većini slučajeve presudno kako se pojedinac postavi, kako razmišlja, kako živi život, i onda je pogodnija "lovina" za nasilnike ili manje pogodna...

a to uglavnom ovisi o našem odgoju i karakteru (ili obrnutim redoslijedom)...

ali i o nama samima...

dakle i same možemo puno, ali kad nam treba pomoć, treba je tražiti... samo smo ljudi...
rose.kozala
rose.kozala

Broj postova : 39
Registration date : 09.12.2007

[Vrh] Go down

Bivšu udarao šakom u glavu, a curicu davio Empty Re: Bivšu udarao šakom u glavu, a curicu davio

Postaj  rose.kozala ned sij 27, 2008 9:00 am

ali kad se dogodi ovo iz gornje situacije, onda sva ova priča pada u vodu...

tip prebije bivšu ženu!!
(dakle pokušala je sredit život i maknut se, ali manijak ne pušta)

dok on tuče ženu, kćerka ga pokušava zadavit!!

nevjerojatno! kao u filmu...

nadam se da će ta curica, sura biti koliko, toliko normalna....
rose.kozala
rose.kozala

Broj postova : 39
Registration date : 09.12.2007

[Vrh] Go down

Bivšu udarao šakom u glavu, a curicu davio Empty Re: Bivšu udarao šakom u glavu, a curicu davio

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.