SOS TELEFON - GRAD RIJEKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ubio se uz prijenos uživo na internetu

Go down

Ubio se uz prijenos uživo na internetu Empty Ubio se uz prijenos uživo na internetu

Postaj  ri-stud-22 pet stu 21, 2008 9:40 pm

19-godišnjak s Floride Abraham K. Biggs, koji se na internetu nazivao 'CandyJunkie' i 'Mr Biggs', najavio je posjetiteljima jednog foruma kako će te večeri počiniti samoubojstvo te ih pozvao da čin uživo prate na internetu.

Moderatori foruma navodno su ignorirali njegov zapis, pretpostavljajući kako se radi o podvali ili šali, a drugi su ga korisnici vrijeđali pa čak i izazivali na održavanje riječi, piše News.com.au.

Na snimci samoubojstva prikazan je Boggs koji uzima tablete prije nego što je legao na krevet leđima okrenut kameri. I više se nije micao. Posjetitelji portala tek su tada shvatili kako se radi o ozbiljnoj stvari.

Moderatori su tada locirali Biggsa i obavijestili policiju.
Kamera je još snimala njegovo beživotno tijelo kada je policija ušla u sobu. Policajci su prišli tijelu, provjerili puls i pokrili web kameru.

Izvršni direktor Justin.tv-a, na kojem je ovaj video bio objavljen, Michael Seibel rekao je kako se očekuje i zahtjeva od korisnika da prijave svaki nepriličan sadržaj koji bi se na portalu objavljivao.

Nakon incidenta su navodno, neki korisnici obrisali svoje komentare, a moderatori Biggsovo ime i prezime.

Prijatelji su ostavili mnogo 'Počivaj u miru' poruka na internet stranici MySpace, dok je bilo i onih koji su ga tražili da im se ipak javi na telefon, jer nisu vjerovali da je sve to istina.

Motiv samoubojstva još se istražuje. Mladić je na internetu o sebi napisao:

'Posvećujem se svojim prijateljima i obitelji i za njih bi učinio sve. Jako sam usmjeren ostvarivanju ciljeva, znam što želim napraviti od života i radim sve kako bi i do toga stigao', napisao je.

Biggs je zadnji komentar na MySpaceu unio tri dana prije samoubojstva. Tjedan dana prije toga ostavio je poruku kako zatvara jedno poglavlje u svom životu i ispričao se prijateljima zbog svog ponašanja.


http://dnevnik.hr/vijesti/svije
ri-stud-22
ri-stud-22

Broj postova : 50
Location : FIUME
Registration date : 02.12.2007

[Vrh] Go down

Ubio se uz prijenos uživo na internetu Empty Re: Ubio se uz prijenos uživo na internetu

Postaj  ri-stud-22 pet stu 21, 2008 9:41 pm

skroz me strah išta pisati o samoubojstvu (zbog onoga što piše na forumu, da oni na granici ne bi bili gurnuti u suicid) ali ovo me šokiralo!

šta reći na ovakve stvari?!

prestrašno!

Sad
ri-stud-22
ri-stud-22

Broj postova : 50
Location : FIUME
Registration date : 02.12.2007

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.