SOS TELEFON - GRAD RIJEKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šefica mi je luđakinja! Šta da radim??

5 posters

Go down

Šefica  mi je luđakinja! Šta da radim?? Empty Šefica mi je luđakinja! Šta da radim??

Postaj  jelena77ri uto sij 22, 2008 2:54 am

Prvo, da se predstavim... imam 30 godina, radim na uredskim poslovima u rijeci...
mislim da je to dovoljno za početak....

već 2 godine radim u ovom uredu i sve je gore! žena je u početku bila super, pazila na mene, glumila prijateljicu, ali se kužilo da je sve gluma... ali bar se dalo normalno disat i radit...

s vremenom sve gore...

izderava se na mene; zove me stalo, i u tri ujutro; ponaša se kao da sam njeno vlasništvo...

mislim da je ljubomorna na mene; zove me vikendima samo da ne bi bila s mužem doma, stalno mi daje do znanja da ne želi da zatrudim, prijeti mi da će mi se svašta dogoditi ako joj lažem.. stalno me kontrolira....

puknut ću... problem je što imam dojam da me nitko ne razumije... moji doma mi govore da ne pretjerujem, da potrpim i budem sretna što uopće imam posao... (posao sam čekala 3 godine)...

i to je problem, da mogu dat otkaz i nać novi posao, nema frke,... ali nema posla...

a zdravlje mi odlazi, više ne spavam normalno, iscrpljena sam, nemam energije...

Crying or Very sad šta da radim?

ako netko ima slično iskustvo, voljela bi da se javi....
jelena77ri
jelena77ri

Broj postova : 14
Registration date : 22.01.2008

[Vrh] Go down

Šefica  mi je luđakinja! Šta da radim?? Empty Re: Šefica mi je luđakinja! Šta da radim??

Postaj  iva-osijek uto sij 22, 2008 9:30 am

pozdrav od jedne mame iz Slavonije!
dobrodošla!!

mislim da je važno da se educiraš.... već je super što si došla i što tražiš mišljenje drugih, njihovu pomoć...
nisi sama, to je sigurno!

mislim da ti ljudi imaju primarno problem sami sa sobom, a onda frustracije izbacuju na ostale... a ti si u ovisnosti o njima, pa si pogodna...

zauzmi se za sebe koliko god je to moguće!

odvagni što gubiš otkazom, a što ostankom....

ili nađi srednji put... radi, trpi i šuti, a u međuvremenu traži način gdje se zaposliti...

imaš klince? ako ne, možda da odeš u neki drugi grad?? počneš ispočetka??

ne znam.. samo moje razmišjanje....

pozdrav!
iva-osijek
iva-osijek

Broj postova : 49
Registration date : 21.11.2007

[Vrh] Go down

Šefica  mi je luđakinja! Šta da radim?? Empty Re: Šefica mi je luđakinja! Šta da radim??

Postaj  mirela-pula čet sij 24, 2008 11:55 am

ma pošalji ju u neku stvar, diži sidro i bježi!

naći će se neki posao već... ništa nije vrijedno tvog zdravlja... ti si najvažnija!
mirela-pula
mirela-pula

Broj postova : 32
Registration date : 16.01.2008

[Vrh] Go down

Šefica  mi je luđakinja! Šta da radim?? Empty Re: Šefica mi je luđakinja! Šta da radim??

Postaj  jelena77ri sub sij 26, 2008 8:45 am

i meni često dođe da ju pošaljem u neku stvari, ali ne mogu...
nisam takva...

a i ne znam kako bez love... malo dobijem, ali ipak imam za kruh...
ne mogu si priuštiti čekanje posla godinama!
Sad

ne znam šta reć...
vrtim se u krugu...

najveći bed mi je što ne mogu razgovarati s onima koji kuže... moji doma ne razumiju!
na kraju ispadne da sam sama...

hvala na odgovorima!
jelena77ri
jelena77ri

Broj postova : 14
Registration date : 22.01.2008

[Vrh] Go down

Šefica  mi je luđakinja! Šta da radim?? Empty Re: Šefica mi je luđakinja! Šta da radim??

Postaj  rose.kozala sri oľu 19, 2008 6:38 pm

polako i mudro!

shvati da su ti ljudi u biti bolesni; ako već moras radit kod nje i nemaš drugog izbora (a nije nepodnošljivo); skuži kako razmišlja; uvuci joj se u glavu, na neki način manipuliraj s njom...
po prinicipu, dobro se dobrim vraća...

samo da nekako preživiš...

(i traži drugi posao, jer kako god bilo, na duge staze, to uzme danak, a nije vrijedno toga...)

Smile
rose.kozala
rose.kozala

Broj postova : 39
Registration date : 09.12.2007

[Vrh] Go down

Šefica  mi je luđakinja! Šta da radim?? Empty Re: Šefica mi je luđakinja! Šta da radim??

Postaj  jelena77ri pon svi 12, 2008 11:48 am

hvala svima još jednom...
žao mi je da na ovom forumu nema više ljudi...

bude čovjeku lakše kad se izjada drugima!

pozdrav!

(btw još radim kod luđakinje... ali mislim da neću dugo...)
jelena77ri
jelena77ri

Broj postova : 14
Registration date : 22.01.2008

[Vrh] Go down

Šefica  mi je luđakinja! Šta da radim?? Empty Re: Šefica mi je luđakinja! Šta da radim??

Postaj  iva-osijek pon lip 23, 2008 1:18 am

drž se!
Smile

pusa
iva-osijek
iva-osijek

Broj postova : 49
Registration date : 21.11.2007

[Vrh] Go down

Šefica  mi je luđakinja! Šta da radim?? Empty Re: Šefica mi je luđakinja! Šta da radim??

Postaj  ri-stud-22 pon lip 30, 2008 11:19 am

da li može postojati mobbing ako nisam stalno zaposlen, samo povremno radim, a šef je lagano idiot?
ri-stud-22
ri-stud-22

Broj postova : 50
Location : FIUME
Registration date : 02.12.2007

[Vrh] Go down

Šefica  mi je luđakinja! Šta da radim?? Empty Re: Šefica mi je luđakinja! Šta da radim??

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.